Základné informácie o 25. ročníku výstavy Autosalon Bratislava 2015

0

Po viac ako roku sa tento týždeň otvoria brány najväčšej slovenskej výstavy automobilov – Autosalon Bratislava 2015. Udeje sa tak opäť na výstavisku Incheba Expo Aréna v bratislavskej Petržalke.

25. ročník výstavy Autosalon Bratislava 2015

Už 25. ročník výstavy Autosalon Bratislava 2015 poteší odbornú aj laickú verejnosť od utorka 14. do nedele 19. apríla 2015. Spolu s touto výstavou sa uskutoční aj výstava servisnej techniky Autoservis 2015 a výstava exkluzívnych vozidiel i lodí Exclusive Salon 2015.

Vstupné a parkovné na výstave Autosalon Bratislava 2015

Vstupné je odstupňované od 0 do 20€ za vstup (20€ len cez novinársky deň). Parkovné je v cenovom rozpätí od 3 do 15 euro (za autobus). Vstupenky na výstavu sú žrebovateľné. Podrobnejšie informácie nájdete v samostatnom článku.

Výstavné premiéry na výstave Autosalon Bratislava 2015

Návštevníci 25. ročníka výstavy sa môžu tešiť na 70 výstavných premiér. Niektoré z vystavovaných modelov boli prvýkrát predstavené len na marcovom autosalóne v Ženeve.

Tešiť sa môžete na premiéry vozidiel ako Audi Q7, Audi TTS 3, BMW i8, Corvette C7, Ford Mondeo, Ford Mustang, Jeep Renegade, Mazda CX-5, Peugeot Onyx, Rolls Royce Wraith či iné. Podrobnejšie informácie nájdete v samostatnom článku.

Sprievodný program výstavy Autosalon Bratislava 2015

Automobilovú výstavu Autosalon Bratislava už tradične doprevádza bohatý sprievodný program.

Z odborných podujatí sa uskutoční kuriérsky test úžitkových automobilov, vyhlásenie výsledkov súťaže „Autoopravár junior Castrol 2015“. Nebudú chýbať už tradičné obľúbené podujatia – expozícia veteránov,  v novom šate sa verejnosti predstavia crash testy. Program vyvrcholí nedelňajším otvorením tuningovej sezóny.

Share.

About Author

Leave A Reply