Základné informácie o 24. ročníku výstavy Autosalon Bratislava 2014

0

Po necelom roku sa tento týždeň otvoria brány najväčšej slovenskej výstavy automobilov – Autosalon Bratislava 2014. Udeje sa tak opäť na výstavisku Incheba Expo Aréna v bratislavskej Petržalke.

24. ročník výstavy Autosalon Bratislava 2014

Celkovo 24. ročník výstavy Autosalon Bratislava 2014 poteší odbornú aj laickú verejnosť od utorka 8. do nedele 13. apríla 2014. Spolu s touto výstavou sa uskutoční aj výstava servisnej techniky Autoservis 2014 a výstava exkluzívnych vozidiel i lodí Exclusive Salon 2014.

Vstupné a parkovné na výstave Autosalon Bratislava 2014

Vstupné je odstupňované od 0 do 20€ za vstup (20€ len cez novinársky deň). Parkovné je v cenovom rozpätí od 3 do 15 euro (za autobus). Vstupenky na výstavu sú žrebovateľné. Podrobnejšie informácie nájdete v samostatnom článku.

Výstavné premiéry na výstave Autosalon Bratislava 2014

Návštevníci 24. ročníka výstavy sa môžu tešiť na takmer 60 výstavných premiér. Niektoré z vystavovaných modelov boli prvýkrát predstavené len na marcovom autosalóne v Ženeve.

Tešiť sa môžete na premiéry vozidiel ako Ford Mondeo, Citroen C5 Cross Tourer, Jeep Grand Cherokee 2014, Mercedes-Benz GLA či Nissan GT-R 2014. Podrobnejšie informácie nájdete v samostatnom článku.

Sprievodný program výstavy Autosalon Bratislava 2014

Automobilovú výstavu Autosalon Bratislava už tradične doprevádza bohatý sprievodný program.

Z odborných podujatí sa uskutoční kuriérsky test úžitkových automobilov, vyhlásenie výsledkov súťaže „Autoopravár junior Castrol 2014“. Nebudú chýbať už tradičné obľúbené podujatia – expozícia veteránov,  v novom šate sa verejnosti predstavia crash testy. Program doplnia autogramiády popredných automobilových osobností a očakávané nedelňajšie Otvorenie tuningovej sezóny.

Nad automobilovou výstavou Autosalon Bratislava 2014 prevzalo záštitu Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.

Share.

About Author

Leave A Reply